معرفی شرکت سبزاندیش پرسین راد

شرکت پرسین راد توانسته است با بهره گیری از خلاقیت و نوآوری در تولید محصولات pvc موجب ایجاد تحولی مثبت و نوین در عرضه ی صنعت پتروشیمی شرکت شود و همچنین به عنوان پایه گذار تکنیک بهینه سازی تولید مواد اولیه پتروشیمی در منطقه اوراسیا شناخته شده است .

این شرکت از آخرین تکنولوژی صنعت روز جهت تولید و انبارش محصول استفاده میکند که تمام این مراحل با استفاده از سیستم مدیریت نوآوری جهت کنترل و ردیابی اتوماتیک تولید محصول می باشد و جهت تضمین تداوم کیفیت حداکثری و توسعه در محصولات و خدمات ارائه شده، تمامی پروسه های شرکت از قوانین گواهینامه های Iso 9001 و  Iso 14001  تبعیت می کند .

این شرکت مفتخر است با بهره گیری از تجربیات ارزشمند و موفق ۵۰ سال گذشته مدیران و همکاری با کمپانی های معتبر اروپایی و آسیایی و با در اختیار داشتن پرسنل با تجربه و مجرب و با رعایت استانداردهای کیفی ، با شتابی بیشتر ازگذشته جایگاه خود را در حوزه محصولات pvc کشور ارتقا دهد.

در همین راستا با هدف ارائه ی خدمات تولیدی ، فروش و پس از فروش متناسب با نیاز مشتری اقدام به معرفی و ارائه محصولات ممتاز و با کیفیت به جامعه صنعتی کشور نموده است .

در این شرکت کوشش شده است تا اطلاعات اساسی و مورد نیاز در رابطه با حوزه های فعالیت و خدماتی که این شرکت ارائه می کند در اختیار مشتریان عزیز ، اساتید ، پژوهشگران ، دانشجویان و صنعتگران قرارگیرد تا با ارتباطی سازنده از نظرات، پیشنهادات و انتقادات مشتریان استفاده و انتظارات مشتریان خود را تامین کرده و برای بهبود وضعیت موجود گام های بلندتری برداشته تا زمینه خدمت رسانی بهتر فراهم گردد .

سوابق شرکت

۱۳۹۴

تاسیس شرکت

شرکت تجاری ، بازرگانی سبزاندیش پرسین راد ( سهامی خاص ) در تاریخ ۲۱/۰۶/۱۳۹۴ با شماره ثبت ۴۷۸۷۹۷ در اداره ثبت شرکت ها و مالکیت صنعتی تهران به ثبت رسیده است
با استفاده از لینک مقابل، کاتالوگ فعالیت ها و سوابق مجموعه ما را دریافت کنید.
دانلود کاتالوگ